Ansatte i kommunen

Her har vi lagt ut telefonnummer og e-postadresse til en del ansatte på Rådhuset og andre ansatte ute i organisasjonen. Teknisk forvaltning er å nå på telefon og tar i mot besøk fra kl 12:00 hver dag. Regnskapsavdelingen holder til på Eide.

Er det noen du ikke finner på listen, ta kontakt med Sørviskontoret på 71 26 81 00.

Ansatte i kommunen
Ansatte i kommunen
EtternavnFornavnStillingTelefon
AasEmil AndreRektor, Sylte/Malme skule71265583
AasRagnhildFolkehelsekoordinator71268133
AbdalqaderMohammadKonsulent flyktningetjenesten Eide94810873
BergheimOdd-EirikRådmannsteamet71268108
BjørkTor HermanArbeidsleder vedlikehold71268127
BrakstadHanneKultursjef71268144
DaleRandi AnitaRektor, kulturskolen71268143
EideKirstiStartlån/komm. boliger71268104
EidemGunnsteinEiendom71268151
EikremLisaKonsulent, flyktningetjenesten91733604
FarstadAnn Margrethe Rektor Fræna ungdomsskule71268780
FedjeElin KleppenPost teknisk/arkiv71268172
FjørenGuriPsykiatrisk sjukepleier97162703
GaasøStineLeder Eidem psykiatri95890261
GjersvikGunn SisselLandbruk71268121
GjøenÅse TuridRektor Jendem/Aureosen skole71268820
GrendsenLill KristinJobbspesialist flyktningetjenesten91176592
GrønsethTorunnLeder fysio/rehabilitering71268316
Gule Merethe Fakturering (Eide)99289233
HalåsTorleifIKT-konsulent71268130
Hammerøy Laila Fagleder lønn71268117
HaukåsMålfrydVederlagsberegning71268149
HeimenRoySaksbehandler lønn71268114
HelsethAnne HolenFrivilligsentralen90866825
HenøenToveOrdfører71268105
HjellnesBorghild LiePersonalsjef71268113
HolenPetterKommuneoverlege71268225
HuancaElse MarieErgoterapeut71268311
HungnesSigrudRektor Bjørnsund leirskole92254052
HustadStianDriftsleder anlegg og drift93872216
HusøyAnneBiblioteksleder71262880
Husøy Jens PetterVarabrannsjef90969779
HøeAndersEnhetsleder rus og psykisk helsetjenester92684205
HøstmarkTor AllanHjemmevaktmester91371203
IngeborgvikGretheRektor Tornes skule71269184
IversenKarinLeder Forvaltningskontoret71268179
Iversen Rune Plan, bygg og brann-leiar71268171
JacobsenMaritaLedende helsesøster71268305
JohansenTor GunnarFagforbundet90660962
JohansenSiw MarikaSørviskontoret-bostøtte71268169
KjersemArildRådmannsteamet71268115
Krekvik Ingrid Barnevern 71268100
KristiansenElisabethBarnehage71268132
KrogsætherSolvorSaksbehandler Forvaltningskontoret71268188
KvalvågKim AtleSkolefaglig rådgiver71268125
LageraaenTorilRektor Fræna og Eide opplæringssenter92844596
LangelandElisabethRektor Bud skule71268910
Langset Niels Chr. Landbruk 71268124
LarsenAnne UranKonsulent flyktningetjenesten91138023
LienRitaSaksbehandler Forvaltningskontoret71268147
LindsethBerit SofieStyrer Hustad barnehage71264577
LindsethToneSaksbehandler lønn71268106
LyngstadKari-AnneSkatt71268135
Lyngstad Wenche Planavdeling71268164
LøsethAnne KristineRektor Hustad barne og ungdomsskole71266252
LøsethVigdisStyrer Tornes barnehage71263235
Male Eva Skatt, arb.giveravgift 71268138
MalmeTom GrundeRektor Haukås skole93878360
MarkusdottirKatrin DrøfnKonst. styrer Farstad aldershjem71263056
MathisenElisabeth SandeArkivleder/politisk sekretær71268183
MelbyHanne BPersonalkonsulent71268122
MyrsetHilde JordalOppmåling71268178
Myrseth Oddny Forvaltningskontoret/sekretær71268146
MyrstadLinn EidemKommuneplanlegger71268109
NinatubuMona-LisaPost/arkiv71268134
NogvaKjellrunAvlastingen/konsulent funksjonshemma71268136
RagAndreas RuudReguleringsarkitekt71268150
RustadMonaReguleringsarkitekt71268165
RustenAndreas AndersenByggesaksbehandler71268174
Rødal Arne JonnyByggesaksbehandler71268155
Rødal Kari AnneØkonomi (Eide)99289235
RødalOleØkonomisjef 71268120
Rødal Merete Enhetsleder sørviskontoret71268141
RødsandKristinHelsesøster47676589
RønningHeidiEnhetsleder anlegg og drift71268152
SandblåstTrudeBarnevern71268100
SandeMaritaLedende renholder71268160
SilnesKim AsheeIKT-konsulent71268140
SjøholtKristine NaasJordmor90584944
SkarvøyHeidiKonsulent Flyktningetjenesten90846544
SkipenesAndersRådmann71268128
SkjærpeEystein HjemaasIKT-sjef71268112
SkotheimsvikElse MarieHjemmebaserte tjenester Bud71266532
SmågeKariLeder Flyktningetjenesten95450082
StakvikSisselAnlegg og drift71268175
Stranden Iren Leder helse og familie71268111
SætreEivinAnlegg og drift71268153
SætreMartine LangeByggesaksbehandler71268157
TornesNinni May BakkeSaksbehandler Forvaltningskontoret71268181
TranHoanh NguyenAnlegg og drift71268158
TungehaugTorill Soneleder hjemmetjenesten71268341
Ukkelberg Anne LisbethKommunale avgifter/renovasjon71268139
VarholLinn HegeFagleder kjøkken95000737
Vestad Geir ToreNæringskonsulent71268110
VestadTone MaleStyrer Fræna sjukeheim71268231
VestavikKarianneEnhetsleder hjemmebaserte tjenester71268123
VikanKari AnneStyrer Bud barnehage71261188
VikenFinn KjetilOppmåling71268177
VågenJermundEnhetsleder landbruk71268126
VågenRobertBrann/komunalteknisk71268162
WinsjansenBenteKreftkoordinator90235651
ØdegårdHildegunnLeder, Bøtunet71266610
Sist endret 17.10.2017
Fant du det du lette etter?